Grillhaus Daube restoran asub Tallinna linna südames, vabaduse väljaku vahetus läheduses 18-ndast sajandist pärit majas. Oma nime sai restoran selles majas kunagi elanud Prantsuse jahimehe Olgerd Daube järgi, kes oli kirglik jahimees ja armastas seltskonnas rääkida mahlakaid lugusid enda jahilkäikudest ning anda nõuandeid, mida maitsvat kõike võiks jahisaagist valmistada.  Nii sündiski härra Daube uus kirg –  toiduvalmistamine. Iga päev mõni hea sõber tundis huvi, mis oli tema saak ja mida oli Olgerd sellest valmistanud. Sõltumata sellest, et ta oli kirglik jahimees, ei puudunud tema laualt värskelt püütud kala või lind. Tema menüüs oli alati grillitud liha, kuid lemmikuks jäid ikkagi vürtsikad ja paksus veinikastmes lihast valmistatud pajaroad. Kas need oli tehtud ulukist või loomalihast jäi alati üllatuseks, kuid tema isiklikuks lemmikuks olid siiski Provence talvised pajaroad tuntud kui «daubed»

Meie restoranis pakutakse toitu kahel korrusel ja kokku on võimalik 110-l lustlikul jahimehel koos istumas käia. Alumise korruse saalis saab nautida kaminas praksuvat elavat tuld ning ülemise korruse akendest avaneb suurepärane vaade kaunitele Rootsi Mihkli ja Niguliste kirikutele. Hubasele interjöörile ja mõnusale olustikule lisavad aktsenti antiikpuit, mis on pärit vanast taluhoonest Tallinna lähedal ja oma originaalsuse säilitanud kivi.

Grillhaus Daube grillmeistrid ei kohku ühegi väljakutse ees, et pakkuda parimat Teie söögilauale, valmistades Teile nii kerge suupiste, kosutava eine kui ka magusa suutäie igaks elusündmuseks. Laavakivi-grillil valmistatud mahlakate ribide ning liha- ja kalaroogade kõrvale pakume suurepärast joogivalikut. Meie rõõmsameelsed ja abivalmid teenindajad suudavad iga veini- ning õllearmastajale pakkuda toidu kõrvale kindlasti sobiva joogi. Suvekuudel on avatud restorani väliterass, kus lisaks maitsvatele grillroogadele saate nautida ajalooliste vanalinna hoonete hõngu.

Meie pere annab endast kõik, et Te saaksite nautida kordumatut maitseelamust meie maja legendi läbivas miljöös. Leidke tee meie juurde, et me saaksime leida tee Teie südamesse!

«Sõbrad tulge ja istume maha,

meil on vein ja ilmatum aeg…»Mari Jürjens.

 

Free-WiFi-Logo_white